Integrated Device Technology (IDT) 8N4QV01EG-102LCDI8
8N4QV01EG-102LCDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4QV01EG-102LCDI8
Datasheet Download
8N4QV01EG-102LCDI8.pdf
Availability of 8N4QV01EG-102LCDI8
QUANTITY
8N4QV01EG-102LCDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4QV01EG-102LCDI8
Internal Part NumberEIS-8N4QV01EG-102LCDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency106.25MHz, 212.5MHz, 75MHz, 150MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4QV01EG-102LCDI8
Related Links8N4QV01EG, 8N4QV01EG-102LCDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4QV01EG-102LCDI8 Details Description
Related parts for 8N4QV01EG-102LCDI8
LED CBI 3MM BI-LVL GREEN/GREEN datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.039" (1.00mm) Gold Board Edge, Cutout datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 16TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
XBEE PRO DGTL ADAPT RPSMA 25PK datasheet.pdf
RES 143K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
THERMAL BONDING FILM 3/4" X60 YD datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 38POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CAP TANT POLY 1000UF 50V CHA MNT datasheet.pdf