Integrated Device Technology (IDT) 8N4QV01FG-2002CDI8
8N4QV01FG-2002CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4QV01FG-2002CDI8
Datasheet Download
8N4QV01FG-2002CDI8.pdf
Availability of 8N4QV01FG-2002CDI8
QUANTITY
8N4QV01FG-2002CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4QV01FG-2002CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4QV01FG-2002CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency1228.8MHz, 983.04MHz, 614.14MHz, 491.52MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply155mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4QV01FG-2002CDI8
Related Links8N4QV01FG, 8N4QV01FG-2002CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4QV01FG-2002CDI8 Details Description
Related parts for 8N4QV01FG-2002CDI8
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
Connector Header 16 (4 x 4 Ports) Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 150 OHM 8SIP datasheet.pdf
CABLE 9COND 18AWG SHLD 100' datasheet.pdf
Connector Socket 49 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5 OHM 5% 100W datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS WALL MNT SKT datasheet.pdf