Integrated Device Technology (IDT) 8N4QV01KG-0017CDI8
8N4QV01KG-0017CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4QV01KG-0017CDI8
Datasheet Download
8N4QV01KG-0017CDI8.pdf
Availability of 8N4QV01KG-0017CDI8
QUANTITY
8N4QV01KG-0017CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4QV01KG-0017CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4QV01KG-0017CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz, 669.3266MHz, 644.5313MHz, 693.483MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply160mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4QV01KG-0017CDI8
Related Links8N4QV01KG, 8N4QV01KG-0017CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4QV01KG-0017CDI8 Details Description
Related parts for 8N4QV01KG-0017CDI8
MOSFET N-CH 600V 7.3A DPAK datasheet.pdf
FITTING RIGHT ANGLE OFWHT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONNECTOR RECEPT 96POS STR datasheet.pdf
SOCKET 12 POINT 17MM 1.57" datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 20% 440VAC RAD datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 680 OHM 10W 1% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf