Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75BC-0121CDI
8N4SV75BC-0121CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75BC-0121CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75BC-0121CDI.pdf
Availability of 8N4SV75BC-0121CDI
QUANTITY
8N4SV75BC-0121CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75BC-0121CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75BC-0121CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency180MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75BC-0121CDI
Related Links8N4SV75B, 8N4SV75BC-0121CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75BC-0121CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75BC-0121CDI
CONN DIN 3PIN R/ANGLE PLUG datasheet.pdf
C/A 12FIB SM MPO-MPO datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
AMP FIBER OPTIC 2M CABLE NPN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 1.55A 260 MOHM datasheet.pdf