Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75EC-0013CDI8
8N4SV75EC-0013CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75EC-0013CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75EC-0013CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75EC-0013CDI8
QUANTITY
8N4SV75EC-0013CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75EC-0013CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75EC-0013CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75EC-0013CDI8
Related Links8N4SV75EC, 8N4SV75EC-0013CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75EC-0013CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75EC-0013CDI8
CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN datasheet.pdf
RES 7.5M OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 221 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 30A TO247 datasheet.pdf
IDC CABLE- AKR50B/AE50G/AKR50B datasheet.pdf
RES 2.94 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT WHIP 1/4W 490-512MHZ 5.5" BK datasheet.pdf
Q50R NAT HS 8.27" Q TIE datasheet.pdf
32-HOLE INSULATED PANEL datasheet.pdf
CTV 55C 55#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
RELAY SSR 600V 50A PNL MNT datasheet.pdf