Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75EC-0109CDI8
8N4SV75EC-0109CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75EC-0109CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75EC-0109CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75EC-0109CDI8
QUANTITY
8N4SV75EC-0109CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75EC-0109CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75EC-0109CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency156.25MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75EC-0109CDI8
Related Links8N4SV75EC, 8N4SV75EC-0109CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75EC-0109CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75EC-0109CDI8
HDR STR DR.100 DP SMT TB datasheet.pdf
CAP CER 33PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
RES 569 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FUSE PAL 294 ATK CLS HLE 32V 70A datasheet.pdf