Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75EC-0113CDI8
8N4SV75EC-0113CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75EC-0113CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75EC-0113CDI8.pdf
Availability of 8N4SV75EC-0113CDI8
QUANTITY
8N4SV75EC-0113CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75EC-0113CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV75EC-0113CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency156.25MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75EC-0113CDI8
Related Links8N4SV75EC, 8N4SV75EC-0113CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75EC-0113CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV75EC-0113CDI8
RESISTOR 7.5K OHM 1/16W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10.5 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
FIXED IND 24NH 200MA SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 5A TO277A datasheet.pdf
IC DAC 10BIT DL SPI I2C TSOT23-8 datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.45A 152 MOHM datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
10G DWDM TOSA 40KM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 35A 8VSON datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5W datasheet.pdf
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A datasheet.pdf