Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75FC-0063CDI
8N4SV75FC-0063CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75FC-0063CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 24MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75FC-0063CDI.pdf
Availability of 8N4SV75FC-0063CDI
QUANTITY
8N4SV75FC-0063CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75FC-0063CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75FC-0063CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency24MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75FC-0063CDI
Related Links8N4SV75F, 8N4SV75FC-0063CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75FC-0063CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75FC-0063CDI
IC DRIVER MOSFET 6A LS 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.2A USPN4 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 232K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRPL 2CH 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf
CONN 96POS M R/A WITH PCB CL. datasheet.pdf