Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75FC-0084CDI
8N4SV75FC-0084CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75FC-0084CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75FC-0084CDI.pdf
Availability of 8N4SV75FC-0084CDI
QUANTITY
8N4SV75FC-0084CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75FC-0084CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75FC-0084CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency622.08MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75FC-0084CDI
Related Links8N4SV75F, 8N4SV75FC-0084CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75FC-0084CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75FC-0084CDI
RES SMD 536 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1KV .1A TO-220AB datasheet.pdf
CABLE D-SUB-AFP25B/AE25G/AFP25B datasheet.pdf
KNOB CLR/MATTE.625"DIA.125"SHAFT datasheet.pdf
SIDACTOR SLIC 4CHP 500A MS013 datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 1/32W 01005 datasheet.pdf
RES 806 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V datasheet.pdf
CAP CER 18PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf