Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75KC-0098CDI
8N4SV75KC-0098CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75KC-0098CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75KC-0098CDI.pdf
Availability of 8N4SV75KC-0098CDI
QUANTITY
8N4SV75KC-0098CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75KC-0098CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75KC-0098CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency130MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75KC-0098CDI
Related Links8N4SV75K, 8N4SV75KC-0098CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75KC-0098CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75KC-0098CDI
SENSOR CURRENT HALL 3A AC/DC datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS .100 SGL datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 46POS GOLD SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 8SKT SLD CUP datasheet.pdf
CABLE 2POS .100 JUMPER 5 INCHES datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100" datasheet.pdf