Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV75LC-0026CDI
8N4SV75LC-0026CDI picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV75LC-0026CDI
Brief Description
IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV75LC-0026CDI.pdf
Availability of 8N4SV75LC-0026CDI
QUANTITY
8N4SV75LC-0026CDI Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV75LC-0026CDI
Internal Part NumberEIS-8N4SV75LC-0026CDI
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package364
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTray
TypeVCXO
Count-
Frequency311.04MHz
Voltage - Supply2.375 V ~ 2.625 V
Current - Supply136mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV75LC-0026CDI
Related Links8N4SV75L, 8N4SV75LC-0026CDI Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV75LC-0026CDI Details Description
Related parts for 8N4SV75LC-0026CDI
CAP CER 0.1UF 50V C0G 1210 datasheet.pdf
FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
MODULE SDRAM DDR2 1GB 200SODIMM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 20V 20% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 8.9PF 50V T2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD datasheet.pdf