Integrated Device Technology (IDT) 8N4SV76AC-0022CDI8
8N4SV76AC-0022CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N4SV76AC-0022CDI8
Brief Description
IC OSC VCXO 176.8382MHZ 6-CLCC
Datasheet Download
8N4SV76AC-0022CDI8.pdf
Availability of 8N4SV76AC-0022CDI8
QUANTITY
8N4SV76AC-0022CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N4SV76AC-0022CDI8
Internal Part NumberEIS-8N4SV76AC-0022CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginPassivation Thickness 12/Sep/2013
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Count-
Frequency176.8382MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N4SV76AC-0022CDI8
Related Links8N4SV76AC, 8N4SV76AC-0022CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N4SV76AC-0022CDI8 Details Description
Related parts for 8N4SV76AC-0022CDI8
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 1 Position Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 37.4KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS W/SOCKETS datasheet.pdf
IC MPU MPC85XX 1.333GHZ 783BGA datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 3.7PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X5R 0603 datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 30PPM 3.2X5 datasheet.pdf