TXC CORPORATION 8Z-25.000MAHQ-T
8Z-25.000MAHQ-T picture photo
Mfg. Part Number
8Z-25.000MAHQ-T
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
Crystal 25.0000MHz 30ppm 10pF 100 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Datasheet Download
8Z-25.000MAHQ-T.pdf
Availability of 8Z-25.000MAHQ-T
QUANTITY
8Z-25.000MAHQ-T Order Process
Ship out your order
Specifications of 8Z-25.000MAHQ-T
Internal Part NumberEIS-8Z-25.000MAHQ-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
Series8Z
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency25MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height0.022" (0.55mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8Z-25.000MAHQ-T
Related Links8Z-25.0, 8Z-25.000MAHQ-T Datasheet, TXC CORPORATION Distributor
8Z-25.000MAHQ-T Details Description
Related parts for 8Z-25.000MAHQ-T
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SO datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT223-6 datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN/PNP SSMINI6 datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 20.45MM datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RACK GEAR datasheet.pdf
PAC-M340-HE20-V4-2M datasheet.pdf
RIBBON RESIN 4 WIDE WITH TDP datasheet.pdf
LED COB WHT 13.5MM 3000K 90CRI datasheet.pdf