Wakefield 904-27-1-28-2-B-0
904-27-1-28-2-B-0 picture photo
Mfg. Part Number
904-27-1-28-2-B-0
Brief Description
HEAT SINK ELLIP FIN 27X27MM CLIP
Datasheet Download
904-27-1-28-2-B-0.pdf
Availability of 904-27-1-28-2-B-0
QUANTITY
904-27-1-28-2-B-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 904-27-1-28-2-B-0
Internal Part NumberEIS-904-27-1-28-2-B-0
FamilyThermal - Heat Sinks
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)904-27-1-28-2-B-0
Related Links904-27-1, 904-27-1-28-2-B-0 Datasheet, Wakefield Distributor
904-27-1-28-2-B-0 Details Description
Related parts for 904-27-1-28-2-B-0
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 16-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 1.5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES 28K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 75PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf