Wakefield 904-27-1-33-2-B-0
904-27-1-33-2-B-0 picture photo
Mfg. Part Number
904-27-1-33-2-B-0
Brief Description
HEAT SINK ELLIP FIN 27X27MM CLIP
Datasheet Download
904-27-1-33-2-B-0.pdf
Availability of 904-27-1-33-2-B-0
QUANTITY
904-27-1-33-2-B-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 904-27-1-33-2-B-0
Internal Part NumberEIS-904-27-1-33-2-B-0
FamilyThermal - Heat Sinks
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)904-27-1-33-2-B-0
Related Links904-27-1, 904-27-1-33-2-B-0 Datasheet, Wakefield Distributor
904-27-1-33-2-B-0 Details Description
Related parts for 904-27-1-33-2-B-0
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 240V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
IC VOLT-DET QUAD WINDOW 20TQFN datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-8 datasheet.pdf
RES 3.24 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPST 12A 250V datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CONN HEADER 19POS R/A SLD GOLD datasheet.pdf