Wakefield 909-37-1-12-2-B-0
909-37-1-12-2-B-0 picture photo
Mfg. Part Number
909-37-1-12-2-B-0
Manufacturer
Product Category
Thermal - Heat Sinks
Brief Description
HEAT SINK ELLIP FIN 37X37MM CLIP
Datasheet Download
909-37-1-12-2-B-0.pdf
Availability of 909-37-1-12-2-B-0
QUANTITY
909-37-1-12-2-B-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 909-37-1-12-2-B-0
Internal Part NumberEIS-909-37-1-12-2-B-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package64
Category Fans, Thermal Management
FamilyThermal - Heat Sinks
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)909-37-1-12-2-B-0
Related Links909-37-1, 909-37-1-12-2-B-0 Datasheet, Wakefield Distributor
909-37-1-12-2-B-0 Details Description
Related parts for 909-37-1-12-2-B-0
IC AC/DC CONV 12V 300MA SIP12 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 350MW SOT23 datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-75VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES SMD 46.4 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 20 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FANSINK 52X20MM 5VDC datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 21.2K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf