Winchester Electronics 910A205SR24
910A205SR24 picture photo
Mfg. Part Number
910A205SR24
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF)
Brief Description
SMA PLUG FOR BELDEN 1671A 1671J
Datasheet Download
910A205SR24.pdf
Availability of 910A205SR24
QUANTITY
910A205SR24 Order Process
Ship out your order
Specifications of 910A205SR24
Internal Part NumberEIS-910A205SR24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF)
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)910A205SR24
Related Links910A2, 910A205SR24 Datasheet, Winchester Electronics Distributor
910A205SR24 Details Description
Related parts for 910A205SR24
CONN MINI-DIN 4PIN R/A SLIM SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.01A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.75 OHM 1% 30W datasheet.pdf
RES SMD 6.04K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
IC MCU ARM 256KB FLASH 104BGA datasheet.pdf
LABEL ID RATING 0.63"DIA BLK/WHT datasheet.pdf
EVAL KIT 3D TOUCH PAD datasheet.pdf
COUNTER 8 CHAR 10-30V PANEL MT datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf