3M 922578-50-I
922578-50-I picture photo
Mfg. Part Number
922578-50-I
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
50 PIN INTRA-SWITCH
Datasheet Download
922578-50-I.pdf
Availability of 922578-50-I
QUANTITY
922578-50-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 922578-50-I
Internal Part NumberEIS-922578-50-I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Prototyping Products
FamilyAccessories
SeriesIntra-Switch™
Accessory TypeIntra-Switch
For Use With/Related ProductsMost Sockets and Mating Headers for Flat Cable
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)922578-50-I
Related Links92257, 922578-50-I Datasheet, 3M Distributor
922578-50-I Details Description
Related parts for 922578-50-I
REGULTR 2.5V 3A SYNC 14XL VERT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 10A 125V datasheet.pdf
CARDEDGE 50POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 52KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 165W 3.3V 50A SGL datasheet.pdf
RES 280 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 97.6 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 590 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 4SKT CRIMP datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf