3M 926141-01-34-I
926141-01-34-I picture photo
Mfg. Part Number
926141-01-34-I
Brief Description
CONN HEADER 34POS .100" GOLD
Datasheet Download
926141-01-34-I.pdf
Availability of 926141-01-34-I
QUANTITY
926141-01-34-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 926141-01-34-I
Internal Part NumberEIS-926141-01-34-I
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.428" (10.87mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)926141-01-34-I
Related Links926141-, 926141-01-34-I Datasheet, 3M Distributor
926141-01-34-I Details Description
Related parts for 926141-01-34-I
IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 30.9 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 21POS 1MM 2" datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 4COL WK datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.6A SOT-25 datasheet.pdf