3M 926381-01-33-EU
926381-01-33-EU picture photo
Mfg. Part Number
926381-01-33-EU
Brief Description
CONN HEADER 33POS .100" GOLD
Datasheet Download
926381-01-33-EU.pdf
Availability of 926381-01-33-EU
QUANTITY
926381-01-33-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 926381-01-33-EU
Internal Part NumberEIS-926381-01-33-EU
Number of Positions33
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.545" (13.84mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)926381-01-33-EU
Related Links926381-, 926381-01-33-EU Datasheet, 3M Distributor
926381-01-33-EU Details Description
Related parts for 926381-01-33-EU
IC SRAM 4MBIT 25NS 44TSOP datasheet.pdf
MODULE POWER ENTRY 250V 4A SNAP datasheet.pdf
CONN HDR 1.27MM R/A AU 10POS datasheet.pdf
RES 19.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 18.2 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
IC BUS/BUFF 3ST SGL N-INV SOT25 datasheet.pdf
KK 100 HDR POL RTAN 35POS TIN datasheet.pdf
CONN PLUG 53POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
500 TB PLU PLU W/HANDLE datasheet.pdf
OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf