3M 926781-01-34-I
926781-01-34-I picture photo
Mfg. Part Number
926781-01-34-I
Brief Description
CONN HEADER 34POS .100" GOLD
Datasheet Download
926781-01-34-I.pdf
Availability of 926781-01-34-I
QUANTITY
926781-01-34-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 926781-01-34-I
Internal Part NumberEIS-926781-01-34-I
PackagingBulk
Number of Positions34
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.245" (31.62mm)
Length - Post (Mating)0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height0.600" (15.24mm)
Length - Tail0.545" (13.84mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)926781-01-34-I
Related Links926781-, 926781-01-34-I Datasheet, 3M Distributor
926781-01-34-I Details Description
Related parts for 926781-01-34-I
BACKSHELL DB9 GREY PLAST datasheet.pdf
RES SMD 23.7OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
MOD INLET W/STD FILTER 2A SNAP datasheet.pdf
SWITCH KNOB STRGHT 1.25" BLACK datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
Crystal 4.194304MHz 30ppm 12pF 120 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
SF FINISH&DEBURR WHEEL 12"8S MED datasheet.pdf
LED RGB CLEAR 4SMD datasheet.pdf
ASSY HD, .156 MTA FEED TRK datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CAP FILM 2.7UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf