3M 929647-01-22-I
929647-01-22-I picture photo
Mfg. Part Number
929647-01-22-I
Brief Description
CONN HEADER 22POS STR .100 GOLD
Datasheet Download
929647-01-22-I.pdf
Availability of 929647-01-22-I
QUANTITY
929647-01-22-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-01-22-I
Internal Part NumberEIS-929647-01-22-I
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-01-22-I
Related Links929647-, 929647-01-22-I Datasheet, 3M Distributor
929647-01-22-I Details Description
Related parts for 929647-01-22-I
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
Crystal 15.0000MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf