3M 929647-01-30-I
929647-01-30-I picture photo
Mfg. Part Number
929647-01-30-I
Brief Description
CONN HEADER 30POS STR .100 GOLD
Datasheet Download
929647-01-30-I.pdf
Availability of 929647-01-30-I
QUANTITY
929647-01-30-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-01-30-I
Internal Part NumberEIS-929647-01-30-I
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-01-30-I
Related Links929647-, 929647-01-30-I Datasheet, 3M Distributor
929647-01-30-I Details Description
Related parts for 929647-01-30-I
POT 10K OHM 2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
CONN HEADER 42POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 4.85V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 5V/ADJ 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 25V 0.05A TO-92 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 45V 0.1A 6TSOP datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 18POS 7.5MM datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK K OS 5KW datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 5% 1/5W 0402 datasheet.pdf