3M 929647-03-22-I
929647-03-22-I picture photo
Mfg. Part Number
929647-03-22-I
Brief Description
CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
Datasheet Download
929647-03-22-I.pdf
Availability of 929647-03-22-I
QUANTITY
929647-03-22-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-03-22-I
Internal Part NumberEIS-929647-03-22-I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-03-22-I
Related Links929647-, 929647-03-22-I Datasheet, 3M Distributor
929647-03-22-I Details Description
Related parts for 929647-03-22-I
VARISTOR 459V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
PUMP ONLY TAKE-ALONG LOCKING SS datasheet.pdf
TRANS NPN 160V 0.3A SOT23 datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 9A 8 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
500 TB PLU PLU HOOK/E datasheet.pdf
FERRITE CHIP BEAD datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS datasheet.pdf