3M 929647-03-30-EU
929647-03-30-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-03-30-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Datasheet Download
929647-03-30-EU.pdf
Availability of 929647-03-30-EU
QUANTITY
929647-03-30-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-03-30-EU
Internal Part NumberEIS-929647-03-30-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-03-30-EU
Related Links929647-, 929647-03-30-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-03-30-EU Details Description
Related parts for 929647-03-30-EU
CONN HEADER .100 DUAL R/A 56POS datasheet.pdf
IC VREF SERIES 5V 8DIP datasheet.pdf
CONTACT AMP POWER 6AWG 120AMPS datasheet.pdf
OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 30POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 4.9A 11 MOHM SMD datasheet.pdf
CABLE 3COND 16AWG BLACK 500' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf