3M 929647-03-32-EU
929647-03-32-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-03-32-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS
Datasheet Download
929647-03-32-EU.pdf
Availability of 929647-03-32-EU
QUANTITY
929647-03-32-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-03-32-EU
Internal Part NumberEIS-929647-03-32-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions32
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-03-32-EU
Related Links929647-, 929647-03-32-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-03-32-EU Details Description
Related parts for 929647-03-32-EU
TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC +5/+-12V 25W OUT datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
Connector Receptacle 78 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
BERGSTIK 0.100 TH HEADER datasheet.pdf
JFET N-CH 40V 0.35W TO92 datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 9-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
BAG 6X30" MOISTURE BARRIER datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 85MHZ 8SOIC datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 10A HOLD datasheet.pdf