3M 929647-03-34-EU
929647-03-34-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-03-34-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS
Datasheet Download
929647-03-34-EU.pdf
Availability of 929647-03-34-EU
QUANTITY
929647-03-34-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-03-34-EU
Internal Part NumberEIS-929647-03-34-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-03-34-EU
Related Links929647-, 929647-03-34-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-03-34-EU Details Description
Related parts for 929647-03-34-EU
JUNCTION SHELL 26POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 59K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM datasheet.pdf
AC/DC datasheet.pdf
MIKROPASCAL PRO DSPIC30/33 PIC24 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.043UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf