3M 929647-05-22-EU
929647-05-22-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-05-22-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS
Datasheet Download
929647-05-22-EU.pdf
Availability of 929647-05-22-EU
QUANTITY
929647-05-22-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-05-22-EU
Internal Part NumberEIS-929647-05-22-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions22
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-05-22-EU
Related Links929647-, 929647-05-22-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-05-22-EU Details Description
Related parts for 929647-05-22-EU
IDC CABLE - CKC16G/AE16G/X datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
DUCT SLT HAL FREE WHT 1X2"X 6' datasheet.pdf
RES SMD 1.91K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 7A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 266POS VERT .025 SMD datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156" datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 720MA 560 MOHM datasheet.pdf
350 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
RES 218K OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
LED ARRAY 9MM 2700K 90CRI 1290LM datasheet.pdf