3M 929647-07-12-EU
929647-07-12-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-07-12-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 12POS
Datasheet Download
929647-07-12-EU.pdf
Availability of 929647-07-12-EU
QUANTITY
929647-07-12-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-07-12-EU
Internal Part NumberEIS-929647-07-12-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions12
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-07-12-EU
Related Links929647-, 929647-07-12-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-07-12-EU Details Description
Related parts for 929647-07-12-EU
FIXED IND 4UH 1.63A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 datasheet.pdf
ATTENUATOR PAD CHIP 1W 3DB datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
VOLTMETER 2VDC LED PANEL MOUNT datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A 6WSON datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE A 17 CKTS LGT 30 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
VARISTOR 198V 4.5KA DISC 10MM datasheet.pdf