3M 929647-09-30-EU
929647-09-30-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-09-30-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Datasheet Download
929647-09-30-EU.pdf
Availability of 929647-09-30-EU
QUANTITY
929647-09-30-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-09-30-EU
Internal Part NumberEIS-929647-09-30-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions30
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-09-30-EU
Related Links929647-, 929647-09-30-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-09-30-EU Details Description
Related parts for 929647-09-30-EU
CONN 2MM HM PLUG 88POS STR GOLD datasheet.pdf
CAP CER 91PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
IC FPGA 532 I/O 780FBGA datasheet.pdf
RES 4.12K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 20PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN PLCC SOCKET 32POS T/H datasheet.pdf
IC BUFFER/LINE DVR OCT 20SOIC datasheet.pdf
POT 25 OHM 7.5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
TVS DIODE 43.6VWM DO-214AB datasheet.pdf
HD 38999 73C 73#23 PIN RECP datasheet.pdf
39000UF 6,3V 30X30 datasheet.pdf