3M 929647-09-34-EU
929647-09-34-EU picture photo
Mfg. Part Number
929647-09-34-EU
Brief Description
CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS
Datasheet Download
929647-09-34-EU.pdf
Availability of 929647-09-34-EU
QUANTITY
929647-09-34-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929647-09-34-EU
Internal Part NumberEIS-929647-09-34-EU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929647-09-34-EU
Related Links929647-, 929647-09-34-EU Datasheet, 3M Distributor
929647-09-34-EU Details Description
Related parts for 929647-09-34-EU
IC DAC 10BIT QUAD VOUT 10MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN datasheet.pdf
FUSE GLASS 6.25A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 16POS DR LOW P datasheet.pdf
RJ45 LOW PROFILE NO LED datasheet.pdf
Crystal 20.4800MHz 15ppm 10pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
LED COB CX1510 2700K WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 20% 1000VDC datasheet.pdf