3M 929648-01-25-EU
929648-01-25-EU picture photo
Mfg. Part Number
929648-01-25-EU
Brief Description
CONN HEADER 25POS R/A .100" GOLD
Datasheet Download
929648-01-25-EU.pdf
Availability of 929648-01-25-EU
QUANTITY
929648-01-25-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929648-01-25-EU
Internal Part NumberEIS-929648-01-25-EU
Number of Positions25
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929648-01-25-EU
Related Links929648-, 929648-01-25-EU Datasheet, 3M Distributor
929648-01-25-EU Details Description
Related parts for 929648-01-25-EU
LABEL LSR POLYFN WHT 8.5 X 11" datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 33 OHM 30W 1% TO220 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 30A TO220AC datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 3W DO204AL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
MDM JACKS RETAINER datasheet.pdf
IC DGTL MEDIA PROCESSR 684FCBGA datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf