3M 929648-01-25-I
929648-01-25-I picture photo
Mfg. Part Number
929648-01-25-I
Brief Description
CONN HEADER 25POS R/A .100" GOLD
Datasheet Download
929648-01-25-I.pdf
Availability of 929648-01-25-I
QUANTITY
929648-01-25-I Order Process
Ship out your order
Specifications of 929648-01-25-I
Internal Part NumberEIS-929648-01-25-I
Number of Positions25
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929648-01-25-I
Related Links929648-, 929648-01-25-I Datasheet, 3M Distributor
929648-01-25-I Details Description
Related parts for 929648-01-25-I
RES SMD 1.96KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
IC AMP VIDEO FILTER 8-UMAX datasheet.pdf
CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 6POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RES 0.158 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1760FBGA datasheet.pdf
CAP FILM 0.0043UF 5% 1000VDC AXI datasheet.pdf