| Internal Part Number | EIS-943-O4V-2D-1D0-80E | |
| Packaging | * | |
| Frequency | 7Hz | |
| Bandwidth | 80kHz | |
| Transmit Sensitivity | - | |
| Receive Sensitivity | - | |
| Voltage - Rated | 15 ~ 30VDC | |