E-T-A 9510-G213-J1F1-B2R2S0
9510-G213-J1F1-B2R2S0 picture photo
Mfg. Part Number
9510-G213-J1F1-B2R2S0
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR MAG 28VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-G213-J1F1-B2R2S0.pdf
Availability of 9510-G213-J1F1-B2R2S0
QUANTITY
9510-G213-J1F1-B2R2S0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-G213-J1F1-B2R2S0
Internal Part NumberEIS-9510-G213-J1F1-B2R2S0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series9510
Breaker TypeMagnetic
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC28V
Number of Poles1
Actuator TypePush-Pull Plunger
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-G213-J1F1-B2R2S0
Related Links9510-G213-, 9510-G213-J1F1-B2R2S0 Datasheet, E-T-A Distributor
9510-G213-J1F1-B2R2S0 Details Description
Related parts for 9510-G213-J1F1-B2R2S0
RES SMD 200K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206 datasheet.pdf
IC TXRX ISM HI PERFORM 48-LFCSP datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
CAP ALUM 6000UF 350V SCREW datasheet.pdf
12P MTA100 CONN ASSY BLK LF datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY KEYLOCK datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 8COL WK datasheet.pdf
CAP POLY 390UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf