E-T-A 9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A picture photo
Mfg. Part Number
9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
Brief Description
CIR BRKR MAG 35A 28VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A.pdf
Availability of 9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
QUANTITY
9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
Internal Part NumberEIS-9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating35A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
Related Links9510-G213-J3, 9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A Details Description
Related parts for 9510-G213-J3F1-B2C2B1-35A
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 20% 305VAC RAD datasheet.pdf
IC A/D CONV 16BIT SAMPLNG 28-DIP datasheet.pdf
IC CHARGER BATT CONSTV/I SOT23-6 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 20SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A TSOT23-5 datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 1POS GOLD datasheet.pdf
ETHERCAT DRIVE datasheet.pdf
IC SLIC 1CH UNIV 145V 64TQFP datasheet.pdf