E-T-A 9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A picture photo
Mfg. Part Number
9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIR BRKR MAG 3A 24VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A.pdf
Availability of 9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
QUANTITY
9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
Internal Part NumberEIS-9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series9510
Breaker TypeMagnetic
Current Rating3A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC24V
Number of Poles1
Actuator TypePush-Pull Plunger
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting TypePanel Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
Related Links9510-G213-P1, 9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A Details Description
Related parts for 9510-G213-P1F0-Z0R2R5-3A
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN 09VOUT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
RND SPACER 0.032" NYLON 10.67MM datasheet.pdf
DC/DC CONV 5.2KV ISO SIP7 TH 2W datasheet.pdf
EXTRACTION TOOL datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf