E-T-A 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A picture photo
Mfg. Part Number
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
Brief Description
CIR BRKR MAG 10A 24VDC PUSH-PULL
Datasheet Download
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A.pdf
Availability of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
QUANTITY
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
Internal Part NumberEIS-9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
Related Links9510-M213-P1, 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A Datasheet, E-T-A Distributor
9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A Details Description
Related parts for 9510-M213-P1F0-Z0R2R5-10A
RES 430K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC datasheet.pdf
IC JK TYPE NEG TRG DUAL 16SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 750 OHM 1206 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.048V SC70 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 56POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12V IN 5V OUT datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
HVY DTY TIE 34.7"L 250 LB BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 50POS THRUHL datasheet.pdf
CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD datasheet.pdf
3900UF 40V 25X30MM 105C 5000H datasheet.pdf