Amphenol Industrial 97-3100A14S-9PZ-426
97-3100A14S-9PZ-426 picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A14S-9PZ-426
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A14S-9PZ-426.pdf
Availability of 97-3100A14S-9PZ-426
QUANTITY
97-3100A14S-9PZ-426 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A14S-9PZ-426
Internal Part NumberEIS-97-3100A14S-9PZ-426
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A14S-9PZ-426
Related Links97-3100A1, 97-3100A14S-9PZ-426 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A14S-9PZ-426 Details Description
Related parts for 97-3100A14S-9PZ-426
RES SMD 820 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 42.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB datasheet.pdf
VERSAFIT ELEC datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 48VDC datasheet.pdf