Amphenol Industrial 97-3100A18-12S
97-3100A18-12S picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A18-12S
Brief Description
AB 6C 6#16 SKT WALL MT RECEP
Datasheet Download
97-3100A18-12S.pdf
Availability of 97-3100A18-12S
QUANTITY
97-3100A18-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A18-12S
Internal Part NumberEIS-97-3100A18-12S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A18-12S
Related Links97-3100, 97-3100A18-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A18-12S Details Description
Related parts for 97-3100A18-12S
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8SIP datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 110MA SMD datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 7.4"L X 4.72"W datasheet.pdf
MCU 3V 56K W/ POR/LVD 64-QFP datasheet.pdf
CONN JACK SINGLE 3COND R/A BLACK datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 25V 10% 1507 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
8350-10 SPACER PUNCH datasheet.pdf
RES 59K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf