Amphenol Industrial 97-3100A18-1PX
97-3100A18-1PX picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A18-1PX
Brief Description
AB 10C 10#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A18-1PX.pdf
Availability of 97-3100A18-1PX
QUANTITY
97-3100A18-1PX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A18-1PX
Internal Part NumberEIS-97-3100A18-1PX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A18-1PX
Related Links97-3100, 97-3100A18-1PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A18-1PX Details Description
Related parts for 97-3100A18-1PX
CAP TANT 33UF 35V 10% 2917 datasheet.pdf
IC ADC/DAC 8-BIT I2C 16-HVQFN datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IGBT 1350V 40A 310W TO247HC-3 datasheet.pdf
OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 24VC 14SOIC datasheet.pdf
DGTL ISO 3.75KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf