Amphenol Industrial 97-3100A18-20PY
97-3100A18-20PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A18-20PY
Brief Description
AB 5C 5#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A18-20PY.pdf
Availability of 97-3100A18-20PY
QUANTITY
97-3100A18-20PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A18-20PY
Internal Part NumberEIS-97-3100A18-20PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A18-20PY
Related Links97-3100, 97-3100A18-20PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A18-20PY Details Description
Related parts for 97-3100A18-20PY
OSC XO 161.1328MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
IC FPGA 133 I/O 196CSP datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.5MM datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 208POS GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 16POS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
CTV 15C 14#20 1#16 SKT RECP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 150W datasheet.pdf