Amphenol Industrial 97-3100A18-22P
97-3100A18-22P picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A18-22P
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A18-22P.pdf
Availability of 97-3100A18-22P
QUANTITY
97-3100A18-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A18-22P
Internal Part NumberEIS-97-3100A18-22P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A18-22P
Related Links97-3100, 97-3100A18-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A18-22P Details Description
Related parts for 97-3100A18-22P
FILTER POWER LINE 10A 250V datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 840MA 306 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 620NH 495MA 600 MOHM datasheet.pdf
MODULE DIODE 800V 100A ADD-A-PAK datasheet.pdf
OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL PCPIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 66POS PIN datasheet.pdf