Amphenol Industrial 97-3100A18-22PY
97-3100A18-22PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A18-22PY
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A18-22PY.pdf
Availability of 97-3100A18-22PY
QUANTITY
97-3100A18-22PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A18-22PY
Internal Part NumberEIS-97-3100A18-22PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A18-22PY
Related Links97-3100, 97-3100A18-22PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A18-22PY Details Description
Related parts for 97-3100A18-22PY
RES SMD 1.21K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM datasheet.pdf