Amphenol Industrial 97-3100A20-14S
97-3100A20-14S picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A20-14S
Brief Description
AB 5C 2#8 3#12 SKT WALL MT REC
Datasheet Download
97-3100A20-14S.pdf
Availability of 97-3100A20-14S
QUANTITY
97-3100A20-14S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A20-14S
Internal Part NumberEIS-97-3100A20-14S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A20-14S
Related Links97-3100, 97-3100A20-14S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A20-14S Details Description
Related parts for 97-3100A20-14S
FIXED IND 390NH 2A 70 MOHM TH datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
CAP CER 10UF 4V X5R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
TOOL ACC datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 270MHZ 10UMAX datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM datasheet.pdf
RES SMD 2.61K OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf