Amphenol Industrial 97-3100A24-10SZ
97-3100A24-10SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-10SZ
Brief Description
AB 7C 7#8 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A24-10SZ.pdf
Availability of 97-3100A24-10SZ
QUANTITY
97-3100A24-10SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-10SZ
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-10SZ
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-10SZ
Related Links97-3100, 97-3100A24-10SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-10SZ Details Description
Related parts for 97-3100A24-10SZ
RES SMD 5.11K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
INSERT MALE 10P+1GND TERM BLOCK datasheet.pdf
IC NVSRAM 1MBIT 45NS 48SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V 10% BP 1210 datasheet.pdf
RES 12.4 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SL 5.08HC/11/180B 3.2SN BK BX datasheet.pdf
OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf