Amphenol Industrial 97-3100A24-12PY
97-3100A24-12PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-12PY
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN RECP
Datasheet Download
97-3100A24-12PY.pdf
Availability of 97-3100A24-12PY
QUANTITY
97-3100A24-12PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-12PY
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-12PY
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-12PY
Related Links97-3100, 97-3100A24-12PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-12PY Details Description
Related parts for 97-3100A24-12PY
JUMPER-H1506TR/A3048B/H1504TR 6" datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES SMD 1.5KOHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OSC MEMS 37.50MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN FPC TOP 11POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 650V 10A DPAK datasheet.pdf
POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf