Amphenol Industrial 97-3100A24-28P639
97-3100A24-28P639 picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-28P639
Brief Description
APH97-3100A24-28P639
Datasheet Download
97-3100A24-28P639.pdf
Availability of 97-3100A24-28P639
QUANTITY
97-3100A24-28P639 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-28P639
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-28P639
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-28P639
Related Links97-3100A, 97-3100A24-28P639 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-28P639 Details Description
Related parts for 97-3100A24-28P639
TWEEZER FLAT MICRO 8 4.72" datasheet.pdf
TRANS PNP 80V 1A TO-39 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SER 105MSPS 52-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES 576 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.332 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 44POS DL .100" GOLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN TERM BLK FEED THRU 4POS datasheet.pdf
LIGHT PIPE ROUND 4MM CLEAR datasheet.pdf