Amphenol Industrial 97-3100A24-28SY
97-3100A24-28SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A24-28SY
Brief Description
AB 24C 24#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A24-28SY.pdf
Availability of 97-3100A24-28SY
QUANTITY
97-3100A24-28SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A24-28SY
Internal Part NumberEIS-97-3100A24-28SY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A24-28SY
Related Links97-3100, 97-3100A24-28SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A24-28SY Details Description
Related parts for 97-3100A24-28SY
SENSOR 300PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN MALE M8 3POS STR 3M CABLE datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
CABLE TIE LASHING:NYL BLACK W/UV datasheet.pdf
FIXED IND 4.9NH 2.6A 15 MOHM SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
RELAY CONTACTOR 50A 2P/3P datasheet.pdf
CAP CER 68PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf