Amphenol Industrial 97-3100A28-15SY
97-3100A28-15SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A28-15SY
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A28-15SY.pdf
Availability of 97-3100A28-15SY
QUANTITY
97-3100A28-15SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A28-15SY
Internal Part NumberEIS-97-3100A28-15SY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A28-15SY
Related Links97-3100, 97-3100A28-15SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A28-15SY Details Description
Related parts for 97-3100A28-15SY
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
SLOW-OFF-START datasheet.pdf
MBXL R/A HDR 2P+24S+2P datasheet.pdf
RES SMD 100M OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 392 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HSHM SOCKET PUSH TOOL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC MPU SITARA 600MHZ 324NFBGA datasheet.pdf
RES SMD 9.09 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf